Inauguracja IV edycji Studiów Podyplomowych APK LiderShe

Ruszyła IV edycja Studiów Podyplomowych Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe w Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University). Podczas zjazdu inauguracyjnego Gościnią Specjalną była wspaniała reżyserka i scenopisarka, niezwykła kobieta, nietuzinkowy człowiek AGNIESZKA HOLLAND.

Z naszą gościnią rozmawiałyśmy m.in. o tym, jak podobne są role reżyserki i liderki oraz o tym, że plan filmowy i ekipa filmowa, są jak przedsiębiorstwo, lecz z tą różnicą, że na planie większość rzeczy dzieje się szybciej, dynamiczniej. Tu mały błąd może oznaczać duże konsekwencje, a chaos jest najmniej pożądanym stanem. Tworzenie filmu, to połączenie pracy twórczej, planowania, zarządzania emocjami osób z zespołu i swoimi oraz szybkich zmian.

Nasza gościni podkreśliła rolę wychodzenia ze strefy komfortu, jeśli chcemy osiągnąć sukces i tego, że przed zespołem warto być autentycznym. Rozmawiałyśmy także o zjawisku #SyndromOszusta / #impostorsyndrome i o tym, że przed jego wpływem może nas chronić mądre wychowanie, gdzie jest miejsce na autonomię, docenianie, eksperymentowanie, itp. Wspaniała i pobudzająca do myślenia rozmowa na długo zapadnie w pamięci Uczestniczkom tej edycji #APK.

Pani Agnieszko, dziękujemy!

A w tym roku wśród Uczestniczek aż 30 wspaniałych kobiet liderek, które – już po pierwszych zajęciach widać, wiedzą czego potrzebują i również to, czym mogą podzielić się z innymi. Mądre, różnorodne, otwarte, zainteresowane i interesujące – taka grupa Słuchaczek może ucieszyć każdego wykładowcę.

Drogie Panie, witam na studiach #APK #university #studiapodyplomowe #leadershipprogram #womenatwork #womenempoweringwomen #energyefficiency #instytutbezstresu Stowarzyszenie LiderShe #FundacjaTeraz