Kilka słów

O nas

Historia

Our story starts way back, when velit esse cillum dolore eu fugiat nulla.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Nasze wartości

Dbamy o wysoki poziom działalności Stowarzyszenia i jego rozwój. Utrzymujemy wysokie standardy w każdej dziedzinie działalności i komunikacji, a w szczególności w zakresie standardów etycznych. Każda z członkiń osobiście angażuje się zarówno w rozwój organizacji jak też w jej promocję. Wspólnie i każda z osobna dbamy o wizerunek Stowarzyszenia i jego członkiń.

Wszystkie członkinie Stowarzyszenia zasługują na szacunek i mają te same prawa i obowiązki. Przejawem tego jest troska i dbałość o uczucia drugiej osoby, szacunek dla jej odrębności oraz czasu wyrażany między innymi poprzez poszanowanie odrębnych opinii, punktualność i terminowość.

Każda z członkiń Stowarzyszenia ma prawo do swobody wypowiedzi i nieskrępowanej kreacji, do proponowania nowych rozwiązań i inicjatyw, do swobodnej wymiany poglądów. Wspólnie dążymy do tworzenia unikalnej wartości będącej wypadkową odmiennych osobowości członkiń Stowarzyszenia, czego wyrazem jest jednakie dla wszystkich prawo do tworzenia i rozwoju organizacji.

Jesteśmy otwarte na swoje wzajemne potrzeby. Stwarzamy możliwości i warunki do współpracy dla wszystkich członkiń. Udzielamy sobie i przyjmujemy rzetelną informację zwrotną. Wspieramy się nawzajem zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej. W sposób odpowiedzialny komunikujemy nasze możliwości w przypadku zależności biznesowych.

Przestrzegamy wartości i zasad Stowarzyszenia oraz ogólnie przyjętych norm współżycia społecznego, a w szczególności zasad etyki. Ufamy sobie wzajemnie, jesteśmy otwarte i uczciwe. Jednocześnie stosujemy zasadę bezwzględnego zachowania poufności.

reprezentujemy
chcesz wspierać rozwój kobiet?

Jesteśmy otwarte na współpracę z organizacjami działającymi na rzecz kobiet.
Chętnie współtworzymy inicjatywy wzmacniające pozycję kobiet w sferze biznesowej i społecznej. Skontaktuj się z nami.
Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić razem.

Scroll to Top