Nasze

Władze i Członkinie Stowarzyszenia

Zarząd

Prezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

Członkinie Stowarzyszenia

Ewa DąbrowskaMoja specjalizacja to zarzadzanie strategiczne, budowanie efektywnych i zaangażowanych  zespołów,  komunikacja i rozwiazywanie konfliktów w zespołach i pomiędzy zespołami  networking w biznesie, planowanie kariery  oraz  negocjacje na rynku B2B. 

Od ponad 20 lat na stanowiskach menedżerskich w sektorze  ubezpieczeniowym. 

Przez wiele lat byłam Członkinią Zarządu w dwóch międzynarodowych instytucjach finansowych AXA i AON.  

Odpowiadałam za rozwój sprzedaży w Europie Środkowo- Wschodniej współpracując z międzynarodowymi zespołami w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Ukrainie, Rosji jak i krajach Bałtyckich – mogę wspierać w komunikacji w wielokulturowych zespołach. 

Jestem mentorem w ramach Fundacji Liderek Biznesu oraz Vital Voices , LiderShe oraz Uniwersytetu Sukcesu. W ramach moim procesów coachingu z elementami mentoringu współpracowałam z mentee min z takich organizacji jak z Google, Microsoft, DHL, Grupa Żywiec, Metlife, PZU, Pekao SA i inne firmy  

Hobby: sport (joga, narty), podróże i kamperowanie książki – powieści historyczne, psychologiczne, Mindfulness i medytacje, stare samochody i rajdy. 

LinkedIn

Marzena Draganiak

Radczyni prawna z ponad 25 letnim stażem ze specjalizacją w obsłudze przedsiębiorstw, fundacji i stowarzyszeń. Specjalistka z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy i własności intelektualnej, prawa fundacji i stowarzyszeń. Wieloletnia dyrektorka działu prawnego międzynarodowej grupy medialnej. Prawniczka z doświadczeniem w projektach telewizyjnych, kapitałowo – organizacyjnych, członkini rad nadzorczych, zarządu Stowarzyszenia Prywatnych Nadawców Radiowych i Telewizyjnych oraz Komisji Prawa Autorskiego przy Ministrze Kultury. Chief Legal Officer spółek z branży FinTech, blockchain i spółek regulowanych z branży finansowej działających w Polsce i Wilekiej Brytanii. Liderka projektów na rynku medialnym z zakresu samoregulacji.

Mediatorka od 2006 roku, wpisana na stałą listę mediatorów Centrum Mediacji Lewiatan, Okręgowej Izby Radców Prawnych, Sądu Okręgowego, Komisji Nadzoru Finansowego, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Wykładowczyni w Akademii Leona Koźmińskiego. Wiceprezeska Zarządu Stowarzyszenia LiderShe.

Renata Filipek-BaryłowskaManager z wykształcenia i zamiłowania. 

Wykładowca na ALK Akademia LiderSHE.

Doświadczenie: Zarzadzanie Obsługą Klienta, Sprzedażą, Marketingiem, HR.

Branże: Telekomunikcja, Produkcja, e-commerce, Medyczna.

Hobby sport (tenis, narty, golf), kulinarnie (kuchnia włoska, ciacho!), książki (psychologia pozytywna). 

LI strona: https://www.linkedin.com/in/renata-filipek-bary%C5%82owska/

Służbowo: ponad 20 lat doświadczenia głównie w instytucjach finansowych, ale nie tylko. Zarządzam strukturami operacyjnymi, obsługą klienta, odpowiadam za procesy, optymalizacje. 

Prywatnie: kilkunastoletnie doświadczenie w roli mamy Magdy i Małgosi, najciekawsza, najbardziej wymagająca i dająca najwięcej satysfakcji rola życia.

Hobby: książki (biografia, kryminał, społeczne), rower, góry.

LI strona: https://www.linkedin.com/in/dorotagrochocka/

Anna GogaczJestem założycielką oraz CEO Allegro Brand Experience Agency – od 30 lat jedną z wiodących agencji na polskim rynku. Od zawsze łączę kreację i sztukę z biznesem, takie właśnie jest DNA mojej firmy. Zarządzam interdyscyplinarnym teamem złożonym ze specjalistów różnych dziedzin: Kreacja, Event, Digital, Komunikacja i Incentive Travel.

Allegro organizuje co roku ponad 200 projektów brand experience, łączących mix narzędzi marketingowych, oryginalną kreację i najnowsze technologie: eventy offline, online i hybrydowe, działania digital oraz wielokanałową komunikację marketingową, zarówno
B2B i B2C.

Pracujemy dla globalnych i polskich klientów, m.in.: adidas, Allianz, Bahlsen, Coca-Cola HBC Poland & Baltics, ING Bank Śląski, Empik, EY, Mazda, Mastercard, McDonald’s, Nissan, OPPO Renault, Santander Consumer Bank, Schwarzkopf Pro, TikTok, T-Mobile.

Od wielu lat aktywnie działam na rzecz profesjonalizacji polskiej branży event-marketingowej. Szczególnie mocno angażuję się w dialog branżowy poświęcony wypracowaniu dobrych praktyk i standardów współpracy na linii klient – agencja.

Jestem współzałożycielką Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR, a także współautorką i sygnatariuszką Kodeksu Dobrych Praktyk.

Jako panelistka uczestniczyłam w wielu debatach i wydarzeniach poświęconych komunikacji marketingowej. Zdobywałam liczne wyróżnienia i nagrody branżowe. Zasiadałam w jury konkursów, m.in.: EFFIE Awards Poland, KTR i MP Power Awards.

Allegro jako pierwsza agencja w Polsce otrzymała tytuł Agencji Eventowej Roku przyznany przez Media&Marketing Polska na podstawie badania satysfakcji klientów KANTAR i jako pierwsza firma zdobyła to wyróżnienie czterokrotnie (2015, 2018, 2020 i 2021).

Ukończyłam Warszawską Akademię Muzyczną im. F. Chopina, podyplomowe studia Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie i marketing oraz Harvard Business School Executive Education Program.

Hobby: W wolnych chwilach podróżuję, uprawiam żeglarstwo i aktywnie uczestniczę w
wydarzeniach kulturalnych. Moją pasją jest muzyka klasyczna.

LI strona: https://pl.linkedin.com/in/anna-gogacz-0b496a124

Magdalena HauptmanMenadżerka z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w organizowaniu, przeprowadzaniu zmian i usprawnianiu niezależnie od obszaru merytorycznego. Jestem ekspertem od skomplikowanych projektów operacyjnych i transformacyjnych. Absolwentka:

  • Zarządzania i Marketingu SGH,
  • Wydziału Psychologii SWPS,
  • Wydziału Muzykologii UW,
  • Studiów Podyplomowych Psychologia Pozytywna na SWPS.

Doświadczenie: Transformacja i poprawa efektywności operacyjnej, Zmiana kulturowa, Zakupy, Logistyka, Time to Market, Duże projekty operacyjne typu Miasteczko Orange.

Branże: Telekomunikacja

Hobby:   

Uwielbiam się uczyć. Jestem molem książkowym. Ponieważ szybko się nudzę, mój umysł odpoczywa poznając nowe rzeczy. Jednocześnie lubię rutynę miejsc i czynności – długie spacery, jogę i podróże do znanych mi miast i ludzi.

Julita JabłkowskaJulita jest doradcą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w transformacji biznesowej przedsiębiorstw.

Wspiera swoich klientów w tworzeniu i wdrażaniu ambitnych wizji oraz strategii, reorganizacji struktur biznesowych, a także skutecznym angażowaniu pracowników w zmiany.

Gro jej kariery zawodowej przypada na okres pracy w KPMG, w dziale Business Consulting, gdzie zajmowała się doradztwem strategicznym i reorganizacją przedsiębiorstw.

Jako mentor i executive coach wspiera liderów i ich  zespoły w formowaniu przywództwa oraz budowaniu naturalnego autorytetu opartego na zaufaniu i współdziałaniu. Pomaga im również podnosić osobistą efektywność, m.in. poprzez kształtowanie nawyków zwinnego działania i sprawnej organizacji pracy.

Umiejętnie łączy aspekty rozwoju biznesu i rozwoju osobistego, szczególnie w kontekście rozwoju kompetencji strategicznych i przywódczych,  integrując te elementy w warsztatach biznesowo-rozwojowych dla menedżerów.

Magdalena Kowalska członkiniSpecjalizuję się w budowaniu reputacji liderów, relacjach międzyludzkich, komunikacji strategicznej, komunikacji kryzysowej i inicjatywach wpływu społecznego. W swojej pracy koncentruję się na pomaganiu firmom, liderom i organizacjom pozarządowym w osiąganiu ich celów poprzez skuteczne działania. Od wielu lat wspieram zrównoważone marki, prowadząc projekty skoncentrowane na budowaniu szerokich partnerstw międzysektorowych. Prowadzę butikową firmę Klang Media, zajmującą się komunikacją i budowaniem reputacji w świecie cyfrowym.

Aktywnie angażuję się w działalność społeczną. Jestem założycielką i prezeską Instytutu Mindset fundacji na rzecz psychoedukacji  i promocji zdrowia psychicznego. Jestem również jedną z ekspertek fundacji Impakt z siedzibą w Toronto, która jako organizacja B-corp wspiera korporacje i organizacje pożytku publicznego w rozwiązywaniu problemów społecznych.

Ukończyłam Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim, Podyplomowe Studia PR w Szkole Głównej Handlowej oraz CSR w Akademii Leona Koźmińskiego. W październiku rozpoczęłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS.

Hobby: czas spędzony z rodziną, czytanie książek, psychologia.

Li strona: https://www.linkedin.com/in/megkowalska/

Agnieszka Kulikowska członkiniKonsultantka executive search i headhunterka z powołania, w 2014 rozpoczęła w Polsce działalność globalnej firmy Page Executive. Kadrę menedżerską dobiera od 15 lat: pomogła międzynarodowym oraz polskim firmom w zrekrutowaniu ponad 150 członków zarządu i dyrektorów. Wspiera najlepszych liderów/ki w obejmowaniu stanowisk regionalnych i globalnych. Jest członkinią zarządu firmy rekrutacyjnej Michael Page i organizacji pozarządowej Kampania Przeciw Homofobii. Doradczyni zarządu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. Orędowniczka różnorodności i inkluzji – w społeczeństwie i na wszystkich szczeblach kariery. Przewodzi globalnej Sieci Ambasadorek i Ambasadorów DE&I w Page Executive doradzając organizacjom jak budować bardziej zróżnicowane zarządy osiągające jeszcze lepsze wyniki biznesowe. Występuje na konferencjach i w panelach o tematyce DE&I, LGBT+, ESG. Jej pasją są podróże – odwiedziła dotychczas 59 krajów.

Bożena LeśniewskaLiderka, mentorka, matka, żona, wykładowczyni na APK. 

Od ponad 25 lat zawodowo związana z branżą telekomunikacyjną i IT. Pracowała w firmach:  DHL, Polkomtel, PTK Centertel, Telekomunikacja Polska, Orange Polska.   

Jej domeną jest zarządzanie zmianą, implementacja nowych modeli biznesowych oraz wspieranie rozwoju liderów w duchu przywództwa opartego o wartości.  

Hobby 

Prywatnie dużo podróżuje, interesuje się psychologią i socjologią. Nieustannie wspiera rozwój menedżerów, a w szczególności kobiet poprzez aktywne zaangażowanie w programy mentoringowe organizacji takich jak Vital Voices, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet czy Fundacja Perspektywy.  

Książki, kuchnia tajska, góry.
LI strona: https://www.linkedin.com/in/bozenalesniewska/

Anna Lubowska

Socjolog. Pracę zaczynałam jako dziennikarka tygodnika Przyjaciółka i kultowego programu telewizyjnego Studio2. W  mrocznych latach osiemdziesiątych założyłam chińską restaurację…  Lata dziewięćdziesiąte  wsiadłam do pociągu: “korporacja”.

Mam 25 lat doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowymi agencjami mediowymi w Polsce i w regionie Europy Wschodniej.  Przechodziłam drogę od małej firmy do agencji nr 1 w Polsce. Od  zwycięstw do niepowodzeń i zwycięstw i…
Byłam przez wiele lat członkiem zarządu, a  także przez dwie kadencje prezesem, Stowarzyszenia Agencji Reklamowych SAR. Jako dotychczas jedyna kobieta i jedyna przedstawicielka agencji mediowych.
 

Hobby: joga, podróże, jazda konna, narty.

LI strona: linkedin.com/in/anna-lubowska-8996b11

Małgorzata MarczewskaDoradca strategiczny w obszarze zarządzania kapitałem emocjonalnym przedsiębiorstw, spójnej komunikacji, projektowania kultury organizacji opartej na wartościach. Ekspert od potencjału i spójności przekazu, w obszarach Life, Art, Biznes. Autorka programów rozwojowych opartych na projektowaniu myślenia i wiedzy o emocjach pt. Elementarz Emocjonalny,  Chemia Zarządzania.

Ponad 25 lat doświadczeń, trenerka, certyfikowana coach ICC, współzałożycielka i prezeska dwóch pierwszych kadencji Izby Coachingu. Z sukcesem zrealizowała wiele projektów rozwojowych i kompetencyjnych. Aktywnie współpracowała m.in z Alior Bank, Google, Oracle, Laboratorium dr Irena Eris, Skanska, L’Oreal, Balhsen Sweet, Saint-Gobain, Ogilvy & Mather Poland, Europapier-Impap, Black Red White,  PZU. Współtworzyła projekt kultury organizacji i jakości usług w  Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Jest coachem ludzi biznesu i sztuki. Z Manuelą Gretkowską współpracowała przy tworzeniu Partii Kobiet, fundatorka i współzałożycielką razem z Lidią Popiel, Fundacji Polska Jest Kobietą. Doświadczenie: tysiące dni szkoleniowycho sesji coachingowych, coaching ponad 40 filmów i projektów kreatywnych.  

Hobby:

neuropsychologia, nowe technologie, fizyka kwantowa, sztuka, design, neurosince.
LI strona: https://www.linkedin.com/in/marczewska/

Lidia NwolisaCałe życie zawodowe związana z branżą usług profesjonalnych. Początkowo z EY i PwC, a następnie jako współzałożycielka polskiego oddziału Corporate Coach U. Jako Executive Coach wspiera zarządy polskich i międzynarodowych firm oraz liderów biznesu w zarządzaniu strategicznym i budowaniu zaangażowanych zespołów. Prekursorka coachingu biznesowego w Polsce. Pierwsza coach akredytowana przez International Coach Federation. Mediatorka biznesowa według metody Non-Violent Communication.

Prezeska rodzinnej Fundacji Porta, którą współtworzy z mężem Nigeryjczykiem i czwórką dzieci, dając tym samym przykład, że można pięknie się różnić. Aktywistka na rzecz równości. Laureatka plebiscytu Superbohaterki Wysokich Obcasów. Mówczyni występująca w tematyce DE&I.

Pasjonatka tańca i życia w zgodzie z naturą.

LI strona: https://www.linkedin.com/in/lidka-nwolisa-6b65606

Katarzyna Rozenfeld członkiniMama, bizneswoman, coach, mentorka, wolontariuszka, siostra, ekspertka, koleżanka, partnerka, przyjaciółka, podróżniczka i … kilka innych życiowych ról z krótszym lub dłuższym okresem ważności.

Partner w firmie Roseweald, przewodnicząca Rady Nadzorczej spółki celowej funduszu inwestycyjnego abrdn, executive coach i mentor, expert sektora energetycznego.

Większość życia zawodowego spędziłam w sektorze energetycznym. Przez wiele lat odpowiadałam za projekty realizowane w tym sektorze w PwC, potem zarządzałam spółką hurtowego handlu energii w szwedzkim Vattenafall’u, a następnie pełniłam funkcję członka Zarządu w holdingu energetycznym Tauron.  

Od ponad 5 lat prowadzę własną działalności gospodarczą wykorzystując zarówno swoje sektorowe, jak i liderskie doświadczenie zawodowe. Prowadzę niewielką firmę doradczą, przewodniczę Radzie Nadzorczej i rozwijam działalność mentoringową.  

Od 16 lat jestem także członkiem Zarządu Fundacji Effectus Papilionis.  

Hobby: 

Podróże i Afryka w szczególności, taniec kocham, narty uwielbiam, a książki pochłaniam pasjami.
LI strona: https://www.linkedin.com/in/katarzyna-rozenfeld/

Szalona optymistka, pozytywna wariatka, sportowiec, kocham góry, zakochałam się w pływaniu i jeździe na rowerze, mama Mateuszka i Agatki. Poświęcam się różnym tematom do reszty. Zawodowo w branży finansowej od 19 lat. 

Hobby bieganie, góry, pływanie, rower szosowy, spotkania z ludźmi I mnóstwo pomysłów w głowie.

LI strona: https://www.linkedin.com/in/aleksandra-rzeszutko/

Joanna Seklecka członkiniJest jedną z najbardziej znanych kobiet świata płatności bezgotówkowych w kraju i za granicą, a także laureatką licznych nagród i wyróżnień. Zarządzany przez nią eService jest liderem polskiego rynku akceptacji kart płatniczych i największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jest jej europejskim hubem IT, technologii oraz zarządzania i rozwoju produktów. Firma szybko rośnie, zwiększa zatrudnienie i zakres dostarczanych usług. Działa na obszarze 11 krajów UE, obsługując 570 tysięcy terminali płatniczych generujących ponad 3,6 miliarda transakcji rocznie. Dostarcza też szeroki zakres nowoczesnych usług dla eCommerce oraz mCommerce, w tym rozwiązań płatniczych dla 25 tysięcy sklepów internetowych.

Joanna Seklecka jest absolwentką SGH w Warszawie oraz studiów doktoranckich na kierunku Zarządzanie. Ukończyła elitarny Stanford Executive Program, prowadzony przez Stanford University Graduate School of Business. Jej wiedza i doświadczenie zostały docenione przez członków Komitetu Agentów Rozliczeniowych, którzy w styczniu 2020 r., jednogłośnie wybrali ją przewodniczącą KAR.

Agnieszka ServaasCEO AT VIVE MANAGEMENT AND COMPAN CO-OWNER, BUSINESS CONSULTANT AND MENTOR, CERTIFIED COACH.

Wierzę w dobrostan w życiu i biznesie.

Od ponad 25 lat wspieram i współtworzę biznes. Wdrażając gospodarkę o obiegu zamkniętym w modzie, buduję ekosystem wspierający planetę.

Zarządzam grupą spółek w VIVE Group. Jestem inicjatorką nurtu Textile Upcycling – formy przetwarzania wtórnego odpadów tekstylnych. Przyczyniłam się do rozwoju sprzedaży VIVE Group na 80 rynkach na świecie. Uwielbiam dzielić swoje pasje i doświadczenie z innymi.

Jestem inicjatorką i współzałożycielką Stowarzyszenia Kobiety VIVE, Członkinią Zarządu Stowarzyszenia LiderShe oraz Koalicji Liderzy Pro Bono. Z wielką radością towarzyszę liderom w budowaniu przywództwa opartego na wartościach. Angażuję się w inicjatywy wspierające rozwój dzieci i młodzieży, bo wierzę i wiem, że jest to inwestycja w przyszłe pokolenia.

Przede wszystkim pasjonują mnie ludzie. Kocham podróże i poznanie różnych kultur. W czerwcu 2019 zdobyłam Dach Afryki – Kilimandżaro .

LI strona: https://www.linkedin.com/in/agnieszka-servaas/

Tina SobocińskaEnergia, optymizm, networking, profesjonalistka i liderka HR, kocha ludzi i aktywny tryb życia, mama Matyldy i Poli, zdobyła Kilimandżaro. 

Doświadczenie:  

HR4future HR Strategic Advisor & Founder. Wcześniej- PwC, DHL, Schneider Electric, Sanofi Aventis jako dyrektor HR, cluster HR leaders, członek zarządu, executive team, EMEA HR Shared Services Director. 

Liderka networku Digital HR Champions. Mentorka Vital Voices.  

Wykładowczyni SGH i SWPS (studia podyplomowe).

Hobby: 

podróże z mieszkaniem w naturalnych warunkach danego miejsca/ NO ‘all inclusive’ (Kuba, Tahiti, Sri Lanka, Afryka- Kenia, Tanzania etc.), aktywny tryb życia- wcześniej bieganie, dzisiaj nordic walking, przyroda, spotkania z rodziną, przyjaciółmi i inspirującymi ludźmi.

LI strona: https://www.linkedin.com/in/tinasobocinska

Aleksandra Sroka członkiniJest członkiem Zespołu Zarządzającego w Allegro, gdzie odpowiada za obszar strategii i pełni rolę Chief of Staff dla CEO.

Przed Allegro, Ola była przez 3 lata związana z PKO Bankiem Polskim, gdzie jako Dyrektor Strategii i Transformacji, tworzyła i wdrażała program digitalizacji, a także akwirowała start-upy w PKO Corporate Venture Capital Fund.

Wcześniej, Ola była Partnerem w The Boston Consulting Group, międzynarodowej firmie doradztwa strategicznego, z którą była związana przez 12 lat. Kierowała projektami dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego związanymi z transformacją cyfrową, open banking, Fintechem, poprawą efektywności oraz M&A. Zrealizowała wiele projektów za granicą, pracowała dla biura BCG w Nowym Jorku, Kijowie i Mediolanie.

Jest absolwentką Finansów na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, studiowała też Analizy Finansowe i Matematyczne na Uniwersytecie Malardalen w Szwecji.

Poza pracą zawodową, Ola jest zaangażowana w organizacje, których celem jest wspieranie rozwoju menadżerskiego kobiet (np. Lidershe), jest też mentorką w organizacjach STEM, Women@Tech i Empower.pl. Dwukrotnie została laureatką rankingu 10 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce organizowanego przez cashless.pl

Prywatnie – mama 6-letniego Jasia, miłośniczka planowania podroży i nowych technologii, ale tylko, jeśli przynoszą wartość dla klienta.

Magdalena Taczanowska członkiniJestem kobietą, liderką, mamą, spacerową towarzyszką malamutki, karmicielką dwóch kotów, przyjaciółką moich przyjaciół. W każdej z tych ról dokładam wszelkich starań, żeby być uważną i nie tracić ciekawości drugą istotą. Bywało różnie, ale z wiekiem jestem w tym coraz lepsza.

Zawodowo przez ponad 30 lat byłam związana z branżą IT, męską (ciągle poniżej 20% kobiet), KPI-ową, deadline’ową, żyjącą od kwartału do kwartału, gdzie trzeba było szybko celebrować sukcesy, bo ich milisekunda błyskawicznie mijała. Budowałam zespoły, które osiągały spektakularne sukcesy, a po porażkach podnosiły się znacząco szybciej niż inne. Pełną wyzwań, przygód i sukcesów korporacyjną drogę zawodową zakończyłam w jednej z największych super korporacji, czyli w Microsoft. W oddziale polskim byłam członkinią zarządu odpowiedzialną za klientów Enterprise, największe firmy na rynku polskim, oraz z dumą, radością i sukcesami towarzyszyłam im w cyfrowej transformacji.

Od 2021 jestem założycielką i CEO (co w moim przypadku tłumaczy się jako Chief Experiment Officer) butikowej firmy doradczej Świecąc, stworzonej, aby rehumanizować korporacje. Rehumanizować, czyli sprawiać, że człowiek, z całym jego pięknem intelektu i emocji, wiedzy i niewiedzy, entuzjazmu i wypalenia, znalazł się w faktycznym, a nie deklaratywnym centrum uwagi korporacji.

Jestem absolwentką SGH, ukończyłam studia MBA na National Louis University, posiadam certyfikaty coacha i business coacha wydane przez International Coaching Community, certyfikat Cgange Management Practitioner Prosci, a także wiele innych.

Hobby

Od 2006 roku jestem praktykiem, a od 2010 – nauczycielem sztuki hawajskiej pracy z ciałem KinoMana w linii Abrahama Aua`ia Maka`i`ole Kawaii. Moją nauczycielką i przewodniczką jest Susan Pa`iniu Floyd, a KinoMana i życie w duchu Aloha jest czymś więcej niż hobby. Jest mną.

LI strona:https://www.linkedin.com/in/magda-taczanowska-4543101/

Małgorzata Tylec-GusakovGlobal Head Financial & Professional Services AIMS International, Managing Partner AIMS International Poland

Od ponad 20 lat doradza polskim i zagranicznym klientom z całego świata w zakresie rekrutacji na najwyższe stanowiska i rozwoju potencjału ludzkiego w organizacji (executive search, talent management & development, leadership consulting), zarządzania zmianą w kontekście zasobów ludzkich, czy budową i transformacją kultury organizacyjnej przedsiębiorstw. Doradza także zarządom firm w procesach M&A związanych z restrukturyzacją zatrudnienia. Doradza polskim firmom, które są – lub przygotowują się – do procesu sukcesji.

Jako gościnna wykładowczyni prowadzi kursy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla studentów programów MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Przy współpracy z Uniwersytetem SWPS stworzyła autorskie narzędzia do mierzenia poziomu świadomości i odpowiedzialności zawodowej ludzi – pracowników. Od 2022 roku rozwija także projekt MTG Level UP (https://mtglevelup.me). W oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie w kreowaniu kariery zawodowej na rzecz kandydatów do pracy oraz ideę świadomej kreacji ścieżki zawodowej, stworzyła pakiet narzędzi dla managerów, młodych pracowników, kobiet i mężczyzn, który wspiera podnoszenie ich świadomości zawodowej. Jej misją jest podnoszenie świadomości ludzi.

Hobby: joga, medytacja, tenis, narty, rozwój osobisty, czytanie.

LI strona

Kanał YT

MTGLevelUP

Izabella WileyOd ponad dwudziestu lat pracuję w telewizji, w sektorze kanałów tematycznych. Przez blisko 16 lat kierowałam oddziałem Paramount (dawniej ViacomCBS) w Polsce, Ukrainie i w krajach bałtyckich. Wprowadzałam do Polski takie marki jak MTV, Comedy Central czy Nickelodeon. W 2013 roku podjęłam się zadania zbudowania środkowoeuropejskiego oddziału firmy A+E Networks, której właścicielami w Stanach Zjednoczonych są koncerny Disney i Hearst, a w Europie partnerem joint venture jest brytyjski Sky. Obecnie zarządzam portfolio kanałów takich jak HISTORY, H2 i Crime+Investigation w Polsce i na 17 rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Jestem absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim i studiów EMBA w Berlin School of Creative Leadership.

Hobby 

Telewizja i media, literatura, przywództwo, sprawy świata.

LI strona: http://www.linkedin.com/in/izabella-wile

Małgorzata WojciechowskaTwórca i dyrektor zarządzająca marki luksusowych ubrań dla kobietEnteliér. Doświadczony finansista w obszarze bankowości korporacyjnej, studiowała na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Hobby: sport (joga, fitness, narty), podróże, książki-powieści kryminalne, histioryczne, psychologiczne, literatura piękna, kulinarnie ciasta i kuchnia azjatycka.
LI strona: https://www.linkedin.com/in/malgorzata-wojciechowska-006a411/

Beata Wróblewska-MazurkiewiczPraktyk HR z doświadczeniem w Unilever, Elektrim, TDC Internet, Microsoft, Oracle. 

Życiowe motto (za prof. Gadaczem): „Człowiek żyje by być dobrym” 

Regionalny Dyrektor HR dla Polski i Krajów Bałtyckich w Oracle oraz HR Business Partner dla organizacji Konsultingu Oracle w Europie Wschodniej i Środkowej, odpowiada za całość polityki kadrowej. Wspomaga liderów we wdrażaniu projektów HR i budowaniu zaangażowania pracowników. Wprowadziła mentoring w organizacji. Z grupą menedżerek zainicjowała powstanie grupy Oracle Women Leadership. 

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w Unilever (7 lat), we wszystkich częściach organizacji HR. W Elektrim S.A. Grupa Elektrim w zespole tworzącym strategie HR dla Grupy Elektrim, odpowiadała za obszar Wynagrodzeń i Świadczeń. W polskim Oddziale Microsoft (8 lat) realizowała strategię HR w Polsce, Bałtykach i w Ukrainie. Wprowadziła program Working Mama, liczne programy coachingu indywidualnego i grupowego, narzędzia diagnostyczne i rozwojowe. W tym czasie Microsoft co roku wyróżniany był jako Najlepszy Pracodawca w rankingach Hewitt i Great Place to Work. 

Hobby: zdrowe życie, bieganie, narty biegowe, medytacja, pozytywne podejście do człowieka.

LI strona: https://www.linkedin.com/in/beatawm/

reprezentujemy
chcesz wspierać rozwój kobiet?

Jesteśmy otwarte na współpracę z organizacjami działającymi na rzecz kobiet.
Chętnie współtworzymy inicjatywy wzmacniające pozycję kobiet w sferze biznesowej i społecznej. Skontaktuj się z nami.
Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić razem.

Scroll to Top