Program mentoringowy

Nasze programy

Program Mentoringowy to darmowy cykl spotkań z doświadczonymi menedżerkami, członkiniami LiderShe.

program mentoringowy 1
dla kogo

Program Mentoringowy jest skierowany do absolwentek programu Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe. Wierzymy bowiem, że nauka nie kończy się na etapie szkoły . Dlatego z radością wspieramy kobiety – liderki na każdym etapie ich kariery. Jako Mentorki, z radością dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem również po zakończeniu studiów. Dzięki Programowi Mentoringowemu nawet po ukończeniu kursu, absolwentki mogą liczyć na wsparcie Mentorek, które prowadzą je na dalszej ścieżce rozwoju kariery. Jest to forma kontynuacji pracy nad własnym samorozwojem.

Program jest bezpłatny dla absolwentek studiów podyplomowych Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe.

cel programu

Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe to wyjątkowe studia podyplomowe stworzone dla kobiet – liderek. Jednym z niewątpliwych atutów naszego kursu jest dostęp do Programu Mentoringowego. Stworzyłyśmy go, aby wspierać ambitne cele naszych absolwentek.

Program koncentruje się na rozwoju kompetencji przywódczych Mentee, wspiera w świadomym planowaniu drogi zawodowej i zwiększa skuteczność biznesową.

Mentorkami są członkinie Stowarzyszenia LiderShe. Nawiązana relacja Mentee – Mentorka to wyjątkowe źródło wiedzy i rozwoju dla obu stron.

godzin
0
mentee
0
edycje
0
chcesz wspierać rozwój kobiet?

Jesteśmy otwarte na współpracę z organizacjami działającymi na rzecz kobiet.
Chętnie współtworzymy inicjatywy wzmacniające pozycję kobiet w sferze biznesowej i społecznej. Skontaktuj się z nami.
Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić razem.

Scroll to Top