Program ,,Uwierz w Siebie”. Polska 2021

Program ,,Uwierz w Siebie”. Polska 2021

Program Uwierz w Siebie

Zmiana w budowaniu lepszego świata zaczyna się dziś i mamy nadzieję, że wspólnie jej dokonamy. Wiele organizacji i liderek/liderów już pokazuje nam, że w różnorodności, uzupełnianiu się cech kobiecych i męskich, budowaniu pewności siebie drzemie wielki potencjał.

Oto założenia programu ,,Uwierz w Siebie”, w ramach którego Klub Absolwentek Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe miał okazję uczestniczyć 3 listopada 2021r.

Program ,,Uwierz w Siebie” ma szerokie zastosowanie w 5 głównych obszarach:
1. ORGANIZACJE, na każdym etapie rozwoju pracownika – element budowania kultury organizacyjnej oraz wizerunku pracowdawcy: employer branding oraz pracownika employee branding.
2. PERSONAL BRANDING, w procesach rozwoju liderek i liderów, ale też wśród osób potrzebujących terapeutycznego wsparcia.
3. MARKI, które mogą dać realną i dodatkową wartość swoim klientom poza oferowanym produktem i przejść z filozofii storytelling w storydoing.
4. UCZELNIE WYŻSZE, studentki i studenci. Uczelnie nie tylko wyposażają młodych ludzi w wiedzę, ale też mogą wzmacniać ich w odważnym wkraczaniu na wymagający rynek pracy, w którym pewność siebie odgrywa zasadniczą rolę.
5. POLSKA POWIATOWA: Chcemy, żeby zmiana dokonała się także poza dużymi miastami i korporacjami. Idziemy dalej i szukamy organizacji, które chcą zrealizować program w mniejszych miastach, wsiach. Zmiana i odkrywanie potencjału jest potrzebna wszędzie i nie dzielimy tutaj polski na A i B. Wręcz przeciwnie: łączymy się w zmianie!

Będziemy tworzyć społeczność liderów/ liderek i marek, wokół budowania i monitorowania poziomu pewności siebie. Ludzi i organizacje świadome potrzeb i wyzwań teraźniejszości i przyszłości.

Zmiana zaczyna się dziś!

Zapraszamy na: http://www.uwierzwsiebie.com.pl

Inauguracja IV edycji Studiów Podyplomowych APK LiderShe

Inauguracja IV edycji Studiów Podyplomowych APK LiderShe

Ruszyła IV edycja Studiów Podyplomowych Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe w Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University). Podczas zjazdu inauguracyjnego Gościnią Specjalną była wspaniała reżyserka i scenopisarka, niezwykła kobieta, nietuzinkowy człowiek AGNIESZKA HOLLAND.

Z naszą gościnią rozmawiałyśmy m.in. o tym, jak podobne są role reżyserki i liderki oraz o tym, że plan filmowy i ekipa filmowa, są jak przedsiębiorstwo, lecz z tą różnicą, że na planie większość rzeczy dzieje się szybciej, dynamiczniej. Tu mały błąd może oznaczać duże konsekwencje, a chaos jest najmniej pożądanym stanem. Tworzenie filmu, to połączenie pracy twórczej, planowania, zarządzania emocjami osób z zespołu i swoimi oraz szybkich zmian.

Nasza gościni podkreśliła rolę wychodzenia ze strefy komfortu, jeśli chcemy osiągnąć sukces i tego, że przed zespołem warto być autentycznym. Rozmawiałyśmy także o zjawisku #SyndromOszusta / #impostorsyndrome i o tym, że przed jego wpływem może nas chronić mądre wychowanie, gdzie jest miejsce na autonomię, docenianie, eksperymentowanie, itp. Wspaniała i pobudzająca do myślenia rozmowa na długo zapadnie w pamięci Uczestniczkom tej edycji #APK.

Pani Agnieszko, dziękujemy!

A w tym roku wśród Uczestniczek aż 30 wspaniałych kobiet liderek, które – już po pierwszych zajęciach widać, wiedzą czego potrzebują i również to, czym mogą podzielić się z innymi. Mądre, różnorodne, otwarte, zainteresowane i interesujące – taka grupa Słuchaczek może ucieszyć każdego wykładowcę.

Drogie Panie, witam na studiach #APK #university #studiapodyplomowe #leadershipprogram #womenatwork #womenempoweringwomen #energyefficiency #instytutbezstresu Stowarzyszenie LiderShe #FundacjaTeraz

Kto ma znaczący wpływ na polski biznes?

Kto ma znaczący wpływ na polski biznes?

Marzena DraganiakRedakcja „Forbes Women” wraz z Fundacją Women in Law opublikowała ranking 25 prawniczek, które mają znaczący wpływ na polski biznes.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, a przede wszystkim naszej koleżance ze Stowarzyszenia LiderShe Marzena Draganiak, która poza ogromnym, długoletnim doświadczeniem prawniczym w branży mediowej i technologicznej oraz sukcesami w pracy zawodowej, od poprzedniego roku akademickiego wykłada Prawo dla managerów w ramach studiów podyplomowych Akademia Przywództwa Kobiet.

#womeninlaw #biznes #forbeswomen #ALK #APK
Link: https://lnkd.in/ecQwpmCV

Rekrutacja na IV edycję studiów APK LiderShe zakończona!

Rekrutacja na IV edycję studiów APK LiderShe zakończona!

Z przyjemnością informujemy, że nabór i rekrutacja na IV edycję Studiów Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe został zakończony. W tym roku zainteresowanie studiami było bardzo duże.  Do IV edycji zostało zakwalifikowanych aż 31 słuchaczek, ciekawe osoby, o różnorodnym wykształceniu i doświadczeniu. Spośród 31 słuchaczek zostały wyłonione 2 stypendystki, które otrzymały 50% dofinansowania od Stowarzyszenia LiderShe, które wspiera rozwój kobiet.