Maj, 2023 / Kongres Klubu Absolwentek Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe

Spotkanie klubu absolwentek maj 2023Pierwszy Kongres Klubu Absolwentek Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe już za nami!

Dziękujemy wszystkim liderkom, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dniu. To była wspaniała okazja do networkingu oraz wspólnej wymiany doświadczeń, kreatywnych pomysłów i ambitnych planów na przyszłość.

Nie zabrakło też inspirującej dawki wiedzy. Dziękujemy dziennikarce i redaktorce Marcie Radzik-Maj za poprowadzenie warsztatu ABC w mediach i podzielenie się swoim cennym doświadczeniem. Szczególne podziękowania dla Dorota Bryś-Baranowska, liderki streamu eventy, za świetną organizację spotkania oraz dla Kapitanki Klubu Absolwentek Urszula Graczyk za poprowadzenie wydarzenia i nieustające zaangażowanie w rozwój naszej społeczności.

Wszystkie kobiety, które pragną rozwijać swoje kompetencje przywódcze, serdecznie zachęcamy do zapisów na kolejną edycję Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe.

To wyjątkowe studia stworzone przy współpracy z Kozminski University dla kobiet, które mają ambicje ubiegać się o najwyższe stanowiska kierownicze i odgrywać wiodące role w swoich branżach.

W roku 2023 rusza już VI edycja! Więcej informacji oraz link do rejestracji dostępne są na stronie oraz u pomysłodawczyni i dyrektorki programowej studiów Dr Anna Kieszkowska-Grudny.

Scroll to Top